Tarneaeg 2-5 päeva   003725 853 3530    E-R 10.00-16.00 
 

Eesti English Русский
            Parim hind!    

Ostes 2 näopuhastustoodet
saate 1 paki vatipatju tasuta kaasa.
                          TRANSPORT

Tarneaeg 2 - 10 päeva

 

MAKSEVIIS


Lunatasuga (tasumine paki kättesaamisel). Alates 35.-.


                 VARSTI AVAME UUE E-POE! NATUKE VEEL.... JA ONGI VALMIS! 
                               Meie uus aadress: http://www.e-beautyshop.ee/     
 

RefectoCil

Epood > KAUBAMÄRGID > RefectoCil

Sisu: 15 ml. Piisav umbes 30ks kasutamiskorraks. Enne kasutamist lugeda kasutusjuhendit!

Ettevalmistamine: turvaliseks ning tõhusaks silmameigi eemaldamiseks kasutage mitterasust RefectoCil Eye Make-Up Remover'i. Optimaalse värviefekti saavutamaks peavad ripsmed ning kulmud olema kuivad ning rasuvabad. Võtke seejärel kaks silmakaitsepaberit RefectoCil Eye Protection Papers. Kanda kliendi alumisele laule ning silmakaitsepaberi alumisele poolele aluskreemiga RefectoCil Skin Protection Cream. Et värvi ei satuks nahale, vajutada iga silmakaitsepaber õrnalt ripsmete külge. 
Valmistamine: vahetult enne värvimist segada 2 cm värvi ning 10 tilka RefectoCil Oxidant’i vedel (või 15-20 tilka RefectoCil Oxidant’i kreem) kosmeetikakausis RefectoCil Cosmetic Dish komplektis oleva värvipulgakesega RefectoCil Application Stick kreemjaks massiks. 
Värvimine: pärast seda, kui klient sulgeb silmad, kanda värv värvipulgakesega ripsmetele, kuni need on värviga täielikult kaetud. Järgnevalt kanda peale kas sama või heledam värv kulmude kasvusuunas. Mõjumisaeg: 5-10 minutit sõltuvalt soovitud intensiivsusastmest. 
Kulmude puhastamine: pärast mõjumisaega eemaldada kuiva vatiga jääkvärv. Kui värv sattus nahale, eemaldada värviplekid kiirelt ning õrnalt RefectoCil Tint Remover'iga. Ripsmeid ning silmaümbrusnahka ei tohi puhastada Tint Remover'iga. 

Ripsmete puhastamine: pärast värvimist eemaldada ettevaatlikult silmakaitsepaber suunaga seest väljapoole ning ülejäänud värv vatiga. Seejärel eemaldada vee ja vatiga jääkvärv. Kuni lõpliku puhastamiseni peavad kliendi silmad olema suletud.
Sega 2 cm värvi koos 20-25 tilga vesinikuga. Toimeaeg: 5-10 minutit.
HOIATUS: Tee kindlaks, et värv on ühtlaselt jaotunud, kasutades selleks RefectoCil aplikaatorpulka, mille kitsa otsaga saab pastat kanda kulmudele ja ripsmetele täpselt. Ühtlaseks tulemuseks kanda pasta kulmudele ja/või ripsmetele hoolikalt, juurtest otsani. Sisu: 15 ml. Piisav umbes 30ks kasutamiskorraks. Enne kasutamist lugeda kasutusjuhendit.

REFECTOCIL Ripsme- ja kulmuvärv must

Kogus: 2
Hind: 4.00- EUR
+ - 

REFECTOCIL RIPSME-JA KULMUVÄRV 2 sinimust

Kogus: 3
Hind: 4.00- EUR
+ - 

RefectoCil ripsme-ja kulmuvärv Pruun

Kogus: 1
Hind: 4.00- EUR
+ -